AS Monaco vs FC Nantes 2:1 – Passa podtrzymana! [bramki]

Zwycięska passa AS Monaco trwa w najlepsze. Tym razem wyższość drużyny z Księstwa musiało uznać FC Nantes. bramki dla gospodarzy strzelili niezawodni Ibrahima Toure i Valere Germain. Podopieczni Marco Simone nie są, co prawda jeszcze pewni utrzymania, jednak osiem kolejnych spotkań, w których nie doznali porażki oraz 4 punkty przewagi nad strefą spadkową dają nadzieję na pozytywne zakończenie batalii.

Pierwsza bramka padła po znakomitym rajdzie Edgara Salliego, który zakończył się faulem w obrębie pola karnego, a podyktowaną jedenastkę pewnie wykorzystał Toure. Do podobnej sytuacji pod drugą bramką doszło jeszcze podczas trwania pierwszej połowy. Niestety dla przyjezdnych Ismael Bangoura fatalnie przestrzelił rzut karny i do przerwy nie doczekaliśmy się zmiany rezultatu.

Pomimo przewagi Nantes nie było w stanie doprowadzić do wyrównania, co zemściło się w 66 minucie gdy dobre odegranie od Ibrahima Toure wykorzystał Valere Germain. Przyjezdnym udało się jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale to wszystko na co było ich stać. AS Monaco zanotowało na swoim koncie kolejną zdobycz punktową i pewnie zmierza ku utrzymaniu Ligue 2.

AS Monaco – FC Nantes 2:1 (1:0)
28′ Toure, 66′ Germain – 73′ Djilobodji


AS MONACO FC – FC NANTES przez Ligue2

zdjecie: asm-fc.com