Gromimy FC Tours 4:0. Dobry mecz na początek sezonu!

W ramach pierwszej kolejki Ligue 2 sezonu 2012/2013 AS Monaco rozgromiło Tours aż 4:0. Gole dla Monaco strzelali Yannick Carassco 30′, Andrea Raggi 37′, Ibrahima Toure 38′, Valere Germain 44′. Po pierwszej dobrej połowie i strzeleniu czterech goli AS Monaco lekko odpuściło w drugim okresie gry grając w wolniejszym tempie.

Dzięki tej wysokiej wygranej Les Asemiste jest liderem Lugie 2. Podczas drugiej połowy Carrasco zmienił Emir Bajrami, Gary Kagelmacher został zmieniony przez Adriano i Nabil Dilar przez Jakob’a Poulsena. Jest to dobry prognostyk przed innymi spotkaniami. Miejmy nadzieję, że ten sezon będzie nasz.

Wypowiedzi pomeczowe:
Claudio Ranieri: „W tej grze skupiłem graczy, którzy wykonali wszystkie przygotowania … Dobrze jest zacząć mecz i wygrać, ale następna gra w Laval będzie inna … Carrasco Ferreira mnie zaskoczył w trakcie przygotowywania, wiedziałem, że on to może powtórzyć tutaj. ”

Piotr Zeidler (TFC trener): „Monako nie będzie wygrywać każdego meczu, ale jest to bardzo poważny kandydat do awansu … Brawo dla nich ustanowili wielkie cele … Pokazali dobre rzeczy, ale strzelając cztery gole w dwadzieścia minut to niesamowite. ”

Valere Germain: „To był solidny mecz i padło tutaj sporo goli, jest to zachęcające do przyszłości Niemniej jednak ważne jest, aby nie przestać i dalej pracować, mam nadzieję, że uzyskamy taki sam wynik z Laval.

Skrót spotkania: