Claudio Ranieri: Młodzież kluczem do zwycięstwa

Claudio Ranieri, szkoleniowiec AS Monaco wypowiedział się na temat ostatnich wydarzeń związanym z klubem na murawie i poza nim. Trener Monaco stwierdził, że kluczem do zwycięstwa i bezpośredniego awansu do pierwszej ligi jest młodzież która obecnie decyduje o sile zespołu.
– Obecnie trwa sezon przygotowawczy, ale już w tej chwili mogę stwierdzić, że młodzież trenująca tutaj jest kluczem do zwycięstwa w batalii o awans. Patrząc na tych zawodników gołym okiem widać, że mimo swojej niepewnej sytuacji w zespole dają z siebie wszystko. To bardzo dobrze rokuje na najbliższy sezon.
– Ostatnie dwa mecze w naszym wykonaniu były bardzo obiecujące. Gramy dwoma jedenastkami co jest zrozumiałe, że nie wszystko jeszcze wygląda dobrze. Mam nadzieję, że ostatnie dwa zwycięstwa dodadzą nam więcej pewności w siebie. Kolejne spotkania również będą z wymagającymi przeciwnikami, taki obraliśmy system i tego chcemy się trzymać.
– 16 lipca rozegramy mecz z Newcastle. Nie wiem jak potoczy się sytuacja, ale chciałbym aby ten mecz pokazał nam na jakim jesteśmy etapie przygotowań. Wkrótce dołączy do nas 2 nowych zawodników i oni również dołączą do procesy przygotowawczego w sezonie. – zakończył szkoleniowiec.
Mówi się, że pierwszym zawodnikiem który dołączy do drużyny będzie młody utalentowany Włoch, Marco Capuano. Drugie nazwisko zawodnika z którym prowadzone są negocjacje jest w tej chwili nieznane.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *