Aktualizacja: Kwota za Ocamposa ma wynosić 17mln €

Od środy przybywają nowe informacje z Argentyny, wszyscy kibice AS Monaco czekają na rezultat negocjacji transferu Lucasa Ocamposa. Napastnik River Plate jest ogłaszany jako przyszła gwiazda światowego formatu.
Argentyński Ole i inne gazety ukazały informacje o szybkim zakończeniu negocjacji, Nice-Matin i L’Equipe w piątkowej gazecie ukazało, że zawodnik przybędzie na Skałę w niedziele lub poniedziałek. Ma podpisać 6 letni kontrakt.
Gazety poinformowały również, że kwota zapłacona za tego zawodnika przez AS Monaco będzie wynosić 17 mln €, jest to o 10 mln € wyższa kwota niż przy zakupie Nabila Dirara za 7mln € ( rekord transferowy w Ligue 2).
Delio Onnis, najlepszy strzelec AS Monaco w historii klubu dostrzegł również talent tego młodego zawodnika. Sam dodał, że miał okazję oglądać tego młodego chłopaka już na boisku.
,,Dwa lata lub trzy lata temu widziałem go, miał niesamowity talent ale nie mówiło się o transferze za takie pieniądze. Jest to dobry zawodnik, to dziecko potrafi grać w piłkę. Byłoby to niesamowite wzmocnienie przed zakończeniem okienka. Jego ulubioną pozycją są skrzydła, ale potrafi również zagrać w ataku. W zeszłym sezonie grał częściej na skrzydłał, ale potrafi zagrać jako drugi napastnik. Ma dobrą technikę, dobrą przebojowość oraz mądrość poruszania się na boisku.”

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *