Bicie głową w mur. Monaco remisuje ze Stade Laval 0:0!

W drugiej kolejce Ligue 2, AS Monaco nie udało się wygrać, mecz zakończył się remisem 0:0. Pomimo domiancji w pierwszej połowie, Ibrahima Toure wielokrotnie nie wykorzystał swoich sytuacji, a Emir Bajrami nie potrafił pokonać solidnego bramkarza rywali. Po przerwie również nic się nie zmieniło, mecz był jak waleniem w mur. Do czasu następnej kolejki AS Monaco spadło na trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów.
Gary Coulibaly: „Zaczęliśmy dobrze, ale potem nie widzieliśmy zespołu, który gra swój status jako ulubiony. Dziś jest to rozczarowanie, że remis dla nas jest jak porażka. Cóż, trzeba grać dalej jest to dopiero druga kolejka.
Delvin Ndinga: „Wiedzieliśmy, że Laval jest silnym zespołem. Mieliśmy jeszcze szansę na wynik w pierwszej połowie, ale nie powiodło się. Możesz być rozczarowany, ale najważniejsze jest, że nie tracimy goli. Jeżeli pozostajemy silni w defensywie i stawiamy na wydajność wszystko jest łatwiejsze.
Claudio Ranieri: „Chcieliśmy wygrać i mieliśmy cztery duże szanse, aby to zrobić w pierwszym okresie. Straciliśmy dwa punkty. Tak to jest w Liga 2. Brakowało nam ostatniej klepki, to był pechowy mecz. W drugim okresie, było trochę gorzej. Zmiany? Stopniowo, musimy umieszczać w nich Ndingę i Poulsena, oni jeszcze nie są w 100 procentach gotowi.
Wyniki ostatniej kolejki:
20:30 AC Arles Avignon 0 – 0 RC Lens
20:30 Clermont Foot 1 – 2 Angers SCO
20:30 EA Guingamp 3 – 3 Havre AC
20:30 FC Istres 2 – 0 GFC Ajaccio
20:30 Stade Lavallois 0 – 0 AS Monaco FC
20:30 Le Mans FC 1 – 2 Dijon FCO
20:30 CS Sedan 1 – 1 Châteauroux
20:30 Tours FC 2 – 2 Chamois Niortais
Skrót spotkania:

Wypowiedzi pomeczowe:

Następne spotkanie zostanie rozegrane z Nimes w ramach Coupe de La Ligue. Dopiero w piątek zostanie rozegrane spotkanie AS Monaco w ramach Ligue 2.

You might also like

One thought on “Bicie głową w mur. Monaco remisuje ze Stade Laval 0:0!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *