Claudio Ranieri zainteresowany pozyskaniem piłkarza z Lazio

Karuzela transferowa z udziałem AS Monaco trwa w najlepsze. Według informacji ujawnionych przez Sportmediaset.it, Modibo Diakite piłkarz Lazio Rzym znalazł się na celowniku Włoskiego szkoleniowca, Claudio Ranieriego.
Trener Monaco potrzebuje na już nowego obrońcy, rosły zawodnik który mierzy 192 cm dla Ranieriego byłby dużym wzmocnieniem w kontekscie rywalizacji o awans do Ligue 1.
W przyszłym roku zawodnik będzie wolnym agentem, 25 latek jeszcze nie osiągnął porozumienia co do przedłużenia kontraktu z Lazio. Innym klubem który interesuje się Diakite jest beniaminek Serie A, Torino.
W zeszłym sezonie Diakite zagrał 36 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelił jednego gola w czwartej kolejce Seria A sezonu 2011/12.

You might also like

3 thoughts on “Claudio Ranieri zainteresowany pozyskaniem piłkarza z Lazio

  • Czyli okupujemy rynek Włoski. Tylko najpierw według mnie ktoś powinien odejść z obrony aby mógł ten Diakite dołączyć. W sumie niezły piłkarz.

    Reply
  • tak masz racje zainteresowanie rynkiem włoski a to dlatego ze jest u nas ranieri a on jest obeznany w tej lidze,tak najpierw powinniśmy się kogoś pozbyć i dopiero kupować kogoś nowego.

    Reply
  • No tak, ale Ranieri dopiero teraz o obrońcy pomyślał bo nie wiedział o tym, że my mamy taką słabą obronę środkową. Niestety, ale babole straciliśmy dwa i to na początku spotkania. Dobrze, że siłą ofensywną mamy bo tak to ten wynik nie byłby dla nas najlepszy.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *