Emir Bajrami jednak musi zrezygnować ze zgrupowania z powodu urazu pleców

Po kontuzji której się nabawił Emir Bajrami po meczu z Istres (3:2) zawodnik Monaco został zmuszony do rezygnacji z meczu przeciwko Brazylii w środę. Ofensywny pomocnik pozostanie w Księstwie aby walczyć z urazem pleców.
Jednak nie ma jeszcze informacji na temat ewentualnej absencji piłkarza w sobotnim meczu z Gungamp. W ramach czwartej kolejki Ligue 2.
Należy również pamiętać, że Giorgos Tzavellas zrezygnował ostatecznie ze zgrupowania wraz z reprezentacją swojego kraju, zawodnik chce poświęcić czas w La Turbie na lepsze przygotowanie fizyczne do sezonu.
Tak więc tylko czterech graczy AS Monaco ostatecznie wybrało się na mecze międzynarodowe. Sa to m.in bramkarz Subasic, pomocnik Poulsen oraz napastnik Germain.

You might also like

2 thoughts on “Emir Bajrami jednak musi zrezygnować ze zgrupowania z powodu urazu pleców

  • MAM NADZIEJE ZE BAJRAMI SZYBKO WRUCI DO ZDROWIA,A TZAVELLASOWI ABY JAK NAJSZYBCIEJ PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO SEZONU W KTURYM MAM NADZIEJE MONACO WYWALCZY AWNS.

    Reply
  • zapomniałem jeszcze dodać do listy Tziolisa. Bo on też pojechał na zgrupowanie do repry. No i mam nadzieję, że też właśnie wszystko sie ulozy.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *