Emir Bajrami jednak musi zrezygnować ze zgrupowania z powodu urazu pleców

Po kontuzji której się nabawił Emir Bajrami po meczu z Istres (3:2) zawodnik Monaco został zmuszony do rezygnacji z meczu przeciwko Brazylii w środę. Ofensywny pomocnik pozostanie w Księstwie aby walczyć z urazem pleców.

Jednak nie ma jeszcze informacji na temat ewentualnej absencji piłkarza w sobotnim meczu z Gungamp. W ramach czwartej kolejki Ligue 2.

Należy również pamiętać, że Giorgos Tzavellas zrezygnował ostatecznie ze zgrupowania wraz z reprezentacją swojego kraju, zawodnik chce poświęcić czas w La Turbie na lepsze przygotowanie fizyczne do sezonu.

Tak więc tylko czterech graczy AS Monaco ostatecznie wybrało się na mecze międzynarodowe. Sa to m.in bramkarz Subasic, pomocnik Poulsen oraz napastnik Germain.

  • AS MONACO

    MAM NADZIEJE ZE BAJRAMI SZYBKO WRUCI DO ZDROWIA,A TZAVELLASOWI ABY JAK NAJSZYBCIEJ PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO SEZONU W KTURYM MAM NADZIEJE MONACO WYWALCZY AWNS.

  • roqq

    zapomniałem jeszcze dodać do listy Tziolisa. Bo on też pojechał na zgrupowanie do repry. No i mam nadzieję, że też właśnie wszystko sie ulozy.