Lista powołanych piłkarzy AS Monaco FC oraz Stade Laval

Claudio Ranieri wybrał grupę 19 graczy, którzy udadzą się w podróż do Laval na jutrzejsze wieczorne spotkanie w drugiej kolejce Ligue 2. Gary Coulibaly wraca po zawieszeniu i zastąpi Stephane Dumonta, do kadry został zgłoszony trzeci bramkarz Monaco – Marc-Aurele Caillard. Nacer Barazite natomiast powraca do kadry. Jeremy Labor oraz Edgar Salli nie zostali uwzględnieni w kadrze, natomiast Sebastian Ribas nie jest jeszcze gotowy.

AS Monaco:

Subasic, Sourzac, Caillard – Marester, Wolf, Raggi, Kagelmacher, Adriano – Ndinga, Coulibaly, Poulsen, Mendy – Bajrami, Dirar, Eysseric, Ferreira-Carrasco – Barazite, Germain, Touré.
Natomiast Philippe Hinschberger powołał 16 zawodników na piątkowy wieczór z Monaco. Renaud Dreuslin i Lhadji Badiane i inni debiutanci tacy jak Mike Vanhamel, Ousmane Traore, Oscar Ewolo pozostaną w drużynie rezerw podopiecznych Romain Ciaravino.
Stade Laval:
Balijon, Hautbois – Belaud, Talmont, Rose, Adéoti, M.Traoré – Gonçalvès, Betsch, Le Baron, Gamboa, Hamdi – Lebouc, Do Marcolino, Viale, Gimbert.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *