Nabil Dirar: ,,Monaco to klub z tradycjami i musimy się tego trzymać."

Nabil Dirar jeden z najlepiej prezentujących się graczy w obecnym sezonie dodał kilka słów na temat ostatniego sezonu i jego nadziei na ten sezon. Zawodnik stwierdził, że nie widzi innego wyjścia jak awans Monaco do Ligue 1 i wygrywaniu spotkań.
– Jeśli mam być szczery to Monaco stać na lepsze wyniki. Podam przykład, że mecz z Laval był dla nas bardzo niekorzystny, nie potrafiliśmy go wygrać i trzeba to zmienić.
-Obecnie jest tutaj 2-3 drużyny które są mocne i byśmy mogli mieć z nimi problem, ale reszta stawki jest średnia i musimy pokazać siłę w tych spotkaniach.
– Monaco to klub z tradycjami i musimy się tego trzymać, nie ma czasu na kalkulacje. Wychodzimy na boisko po to, aby dać z siebie wszystko, warto zostawić serce dla tego klubu, tutaj na Stade Louis II. – zakończył.

You might also like

9 thoughts on “Nabil Dirar: ,,Monaco to klub z tradycjami i musimy się tego trzymać."

 • zgadzam śie z Dirarem Monaco to klub którego miejsce jest w ligue1

  Reply
 • no wiadomo. dzisiaj ocampos miał być o 18 na stade louis. ciekawe kiedy oficjalnie przejdzie badania i zostanie zaprezentowany. a dirar to dobry grajek

  Reply
 • TAK CIEKAWE CZY JUSZ JEST MAM NADZIEJE ZE JUSZ NIEDŁUGO ZADEBIUTUJE W MONACO,CIEKAWE CO BEDZI Z TRANSFEREM MARCO CAPUANO CZY DOJDZIE DO SFINALIZOWANIA KONTRAKTU CZY JUSZ NIE.

  Reply
 • raczej nie dojdzie już. negocjacje z tym włochem zostały zerwane. przyszedł ribas.

  Reply
 • SZKODA TO MŁODY ZDOLNY OBROŃCA

  Reply
 • hhmm nie wiem czy to obronca czy napastnik, ale kwota stanowczo za niego za duza byla i dlatego nie przyszedł 🙂

  Reply
 • JESZCZE W KWESTI TRANSFERÓW TO TRZEBA BY BYŁO KILKU SIĘ POZBYĆ MOIM ZDANIEM ODEJŚĆ POWINI:CHABBERT TERAZ WYGLODA NA TO ZE TO 4 BRAMKARZ,AFOLABI MAŁO PRAWDOPODOBNE ZE ZAGRA PRZY TAK DUZEJ LICZBIE OBROŃCÓW,DUMONT WEDŁUG MNIE NAJSŁAPSZY POMOCNIK,NIMANI JEMU ZYCZE ZEBY GRAŁ WIECEJ ALE GDZIE INDZIEJ BO W MONACO TO CHYBA NIE POGRA.JESLI CHODZI O SPRZEDANYCH TO SZKODA MI KOMANA,GIULYEGO,HOSTISA.

  Reply
 • JESLI SIĘ NIE MYLE TO CAPUANO MIAŁ KOSZTOWAĆ 5MLN EURO MOZE I ZA DUZO

  Reply
 • mi tez szkoda nimaniego. taki wieczny talent, ale chyba nic z nim juz nie bedzie. jak gral to strzelal nawet kikla bramek. a co do dumonta to wedlug mnie nie jest zly. chabbert powinien odejsc.. chyba, ze chce byc jako czwarty bramkarz… a co do capuano to tak.. 5-7 mial kosztowac.

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *