Oficjalnie: Ocampos przechodzi do Monaco za 11 mln euro!

Oczekiwany przez kilka dni w Monaco, Lucas Ocampos wresznie podpisał kontrakt z AS Monaco do 2018 roku, trwało to dosyć długo ponieważ zawodnik ustalał szczegóły swojego transferu. Zawodnik przyjechał już w poniedziałek, ale dopiero teraz wszystkie negocjacje zostały zapięte na ostatni guzik. Jutro zostanie przedstawiony w mediach, a następnie dołączy do swoich kolegów aby przygotowywać się do sobotniego spotkania.

Były zawodnik U17 bo zaledwie 18 letni zawodnik rozegrał dla River Plate 38 spotkań i strzelił 7 goli. Był jednym z najlepszych zawodników River obok Davida Trezeguet.

Najnowsze informacje donoszą, że AS Monaco za zawodnika zapłaciło 11 milionów euro + 2 miliony za ilość rozegranych spotkań. Można przeczytać o tym we wcześniejszych newsach zawartych na naszej stronie.

Jest to ósme wzmocnienie AS Monaco. Wcześniej do klubu dołączyli: Raggi, Poulsen, Ndinga, Bajrami, Ribas, Roma, Tzavellas.

Sam zawodnik powiedział: ,,Po pierwsze chcę wygrać mistrzostwo Ligue 1. Następnie chce zagrać w Lidze Mistrzów z Monaco. To wszystko jest piękne. Teraz mam tylko nadzieję, że będę mógł tutaj regualrnie grać.”