Prezentacja Ocamposa w AS Monaco FC! Zawodnik przywitany przez media

Dzisiaj zawodnik został przywitany przez miejscowych kibiców i media. Zawodnik odpowiadał na krótkie pytania wraz z Claudio Ranierim i Kristianem-Karlsenem.
Zawodnik stwierdził, że po dobrym sezonie w Argentynie był gotów na zmianę barw klubowych.
Miejmy nadzieje, że rozgłos nadany temu transferowi będzie miał też dobre skutki i zawodnik stanie się kluczową postacią w barwach naszego ukochanego klubu.
Tor-Kristian Karlsen:. „Częścią naszej strategii było zainwestować pieniądze w styczniu, kiedy klub był w tarapatach. Dzisiaj, wraz z przybyciem Lucasa wkraczamy w fazę budowy na przyszłość.”.

Claudio Ranieri:.. „On jest graczem, którego chciały wszystkie wielkie kluby i jestem bardzo szczęśliwy, że AS Monaco udało się podpisać z nim kontrakt. Może grać wszędzie. Teraz będzie powoli trenował i będziemy go integrować z całą grupą. Powinien w krótki czasie zadebiutować.

Ocampos Lucas:.. „Czułem się gotowy aby przyjechać do Europy, po pełnym sezonie w Argentynie mogłem zrealizować swoje marzenie. Jestem tu, by grać, nie mam nic przeciwko numerowi który będę tutaj nosił. Chcę pokazać swój poziom.


You might also like

3 thoughts on “Prezentacja Ocamposa w AS Monaco FC! Zawodnik przywitany przez media

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *