Ceny biletów dramatycznie niskie, osłabienia w ekipie Dijon i ASM

Operacja Dijon rozpoczęta. Wszyscy kibice są mile widziani na konfrotancji przeciwko Dijon. Spotkanie to odbędzie się 14 września już o 18:45. Jak wiemy stadionem goszczącym przeciwników będzie Stade Louis II. Faktem istotnym w tym spotkaniu będzie to, że obie ekipy zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli. Kto wybierze się na to spotkanie dostanie mega bonusa w postaci obniżki ceny biletów na inne spotkanie Pucharu Ligi z Valenciennes. To drugie spotkanie przypominamy, że odbędzie się 26 września o 20:55.

Ceny biletów są dramatycznie niskie, tak dramatycznie… wykupienie biletu kosztuje jedynie symboliczne 1 euro. Jest to zachęta dla tych którzy nie mieli okazji jeszcze gościć drużyny z Ligue 1.

Wiadomo również, że Abdoulaye Bamba – piłkarz Dijon nie wystapi przeciwko Monaco. Zawodnik z powodu zawieszenia przez Komisję Dyscyplinarną został odsunięty na to spotkanie. Piłkarz ten miał udział we wszystkich spotkaniach w tym sezonie.

Pamiętajmy również, że kapitan AS Monaco, Andreas Wolf, również został zawieszony na to spotkanie, z tego samego powodu co Bamba.

Wiadomo też również, że nie wszyscy zawodnicy AS Monaco zdołają wypocząć po swoich spotkaniach reprezentacyjnych. Jak wiemy, mamy ich kilku więc nie wiadomo czy wszyscy zostaną powołani na ligowe potyczki. tejże z Dijon.

You might also like

One thought on “Ceny biletów dramatycznie niskie, osłabienia w ekipie Dijon i ASM

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *