Oficjalny komunikat klubu AS Monaco FC na temat priorytetów

AS Monaco FC zapowiada reorganizację i nowe stanowiska zarządzania klubu. 10 września 2012 roku, zarząd AS Monaco informuje, że dokonał reorganizację klubu i wyniki sportowe obecnie są priorytetem klubu. Według tego priorytetu, koniecznie są zmiany na najwyższych szczeblach w klubie. Nowe nominacje natychmiast wejdą w życie.

W ramach reorganizacji, Dmitry Chechkin – któdy odegrał kluczową rolę w restrukturyzacji klubu – przejdzie na emeryturę ze stanowiska wiceprezesa klubu.

Odpowiedno Tor Kristian Karles obejmie to stanowisko i będzie Dyrektorem Generalnym ASMFC. W ramach swojej nowej roli, Karlsen będzie odpowiedzialny za całokształt działalności ASM FC, w tym sportowym, administracyjnym, handlowym i będzie jednocześnie podlegać władzy Dmitrija Rybolovleva, prezesa ASM FC.

Filips Dhondt będzie dalej odpowiedzialny za zarządzanie klubem i strategiąrozwoju administracyjnego klubu. ASM FC ogłosiło również, że Riccardo Pecini dołączy do klubu jako dyrektor techniczny. Będzie on odpowiedzialny za koordynację i nadzór nad departamentami sportowymi i pracą szczególnych jednostek techniczych w klubie. Pecini do niedawna zajmował stanowisko Dyrektora Akademii Sportowej AC Milan.

Dmitry Rybolovlev powiedział: „W ciągu ostatnich kilku miesięcy, ASM FC koncentruje się na zmianach zarządzania administracyjnego klubu. Zmiany te są niezbędne do osiągnięcia celu ogólnego, akcji klubu i kibiców. Proces ten zakończył się. Zarząd może teraz skupić wszystkie swoje wysiłki na osiąganiu wyników sportowych.”

„Cieszę się powitać Tor-Kristian Karlsen w swojej nowej roli jako szefa rządu – ma dokładnie te umiejętności i doświadczenie niezbędne do wykonywania przyszłych wyników ASM FC. Jestem szczególnie wdzięczny Filips Dhondt za wspaniałą pracę, jaką wykonał w czasie pracy restrukturyzacji klubu i jestem pewien, że będzie on nadal w znacznym stopniu przyczyniał się jako Chief Operating Officer w klubie.

„Chciałbym również podziękować Dmitry Chechkin, który grał absolutnie ważną rolę w procesie restrukturyzacji klubu, przyczyniał się do stworzenia wspaniałej organizacji, którą mamy teraz do dalszego rozwoju klubu. „

You might also like

2 thoughts on “Oficjalny komunikat klubu AS Monaco FC na temat priorytetów

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *