Dmitrij Rybolvlev odmówił wywiadów dla L’Equipe z powodu stabilności klubu

Na marginesie spotkania SCO Angers i AS Monaco, dziennik L’Equipe zainteresował się osobą Dmitrija Rybolovlev. Dziennik chciał ustalić portret tego człowieka, który jest obecnie właścicielem AS Monaco już prawie rok, sam zainteresowany odmawia jakichkolwiek rozmów. Swoje deklaracje co do wywiadów dali jednak m.in Claudio Ranieri, Valere Germain oraz byli piłkarze Ludovic Giuly i Stephane Porato.

Po pierwsze tajemniczy Rybolovlev, jak opisano w gazecie L’Equipe.. jest człowiekiem który nie lubi przeprowadzać wywiadów z jego osobą. Sam szef Monaco jednak co jakiś czas odbywa rozmowy z każdym piłkarzem ASM. Claudio Ranieri powiedział o nim, że jest to człowiek bardzo zaangażowany w życie klubu, spokojny i ambitny. W dodatku do tych sprawozdań przyłączył się Stephane Porato.

To daje zewnętrzną opinie w tej sprawie i zadowolenie polityki rosyjskiego miliardera, który chciał zachować ambitne sprawy tylko w zakresie klubu ASM FC. Jednakże, Ludovic Giuly krytykuje samego zainteresowane i opowiada o swoim odejściu z klubu w niepochlebny sposób.