BBC: David Beckham skłonny je st do podjęcia rozmów z AS Monaco FC

Jeżeli prasa brytyjska wywołała szum w ostatnim czasie w sprawie Franka Lamparda i jego przenosin do Monaco na poczatku tygodnia, teraz Monaco jest zainteresowane pozyskaniem Da vida Beckhama. Przypomnijmy, że Anglikowi kończy się pięcioletni kontrakt z Los Angeles Galaxy w przyszłym miesiącu.

Według urzędników, Monaco ma zamiar przystąpić do rozmów z samym zainteresowanym. Niezależnie od pozycji i wieku zawodnika, zarząd dąży do pozyskania zawodnika, ale nic nie jest jeszcze ustalone. Celebryta ma również oferty z Australii, Chin, a także PSG – jednak ostatnia z tych opcji diametralnie się wypaliła.

Aktualizacja:
Na stronie internetowej BBC stwierdzono, że Beckham będzie skłonny do podjęcia rozmów z Monaco po finale MLS w sobotę. Pomocnik jest otwarty i przekonany do idei łączenia z Księstwem według tej stacji.

Monaco również walczy o Franka Lamparda. 34 latek jest prawdopodobnie na wylocie w Chelsea, tym samym Monaco ma zamiar złożyć za zawodnika lukratywną ofertę. Czas pokaże które z tych informacji zostaną potwierdzone.