Wypowiedzi pomeczowe: Claudio Ranieri, Nabil Dirar, Tristan Dingome, Toure

Claudio Ranieri: „Stworzyliśmy wiele szans, ale w tej chwili jest to dla nas trudny okres. Mieliśmy kilka dobrych momentów w spotkaniu i jestem bardzo zadowolony z postawy piłkarzy. Graliśmy mimo wszystko w dużej koncentracji, przyjmując odpowiednią postawę. Mimo tego remisu, zrobiliśmy wszystko na ten moment co mogliśmy. Musimy zdobywać po prostu więcej goli. Był to trudny trener do gry, musimy iść dalej.”

Nabil Dirar: ”Stopniowo znalazłem swój poziom. Dziś to był trudne, jednak cieszę się, że pomogłem w przełamaniu się Ibrahimowi Toure. Myślę, że mieliśmy dobrą grę pomimo takiego wyniku. Udało nam się wyrównać w ostatniej minucie i wyrwać to jedno oczko. Graliśmy dobrze, ale wciąż mieliśmy źle nastawione celowniki na bramkę. Zrobiliśmy wszystko, aby wyrównać i Ibrahima zapisał się jako strzelec gola.”

Tristan Dingome: „Nadal jestem sfrustrowany, bo zasługiwaliśmy na znacznie więcej. To była dobra część gry i zdominowaliśmy Niort. Na szczęscie, gramy dobrze, staramy się znaleźć dobrą okazję do bramki, ale mimo to nie możemy zrealizować naszych możliwości. Myślę, że to brak sukcesywnego wykończenia.”

Ibrahima Toure: „Staraliśmy się zagrać na maksimum. Udało nam się zrobić dobry mecz i było wsparcie do końca. Jest to dobry punkt. To jest dobre dla nas. Wróciliśmy z dalekiej podróży. Jest to piłka nożna.. musimy zapomnieć o tym meczu i spróbować naprawić kilka spraw w sobotę przeciwko Auxerre.”