Spekulacje transferowe: Robinho na celowniku AS Monaco FC?

Nie tylko Santos jest zainteresowany ściągnięciem gracza Milanu Robinho. Według włoskiej prasy, najprawdopodobniej do wyścigu o podpis gracza, niebawem dołączy AS Monaco które chce wzmocnić siłę ataku przed drugą częścią sezonu zasadniczego.
Występujące w Ligue 2 Monaco, pragnie w jeszcze obecnym sezonie wzmocnić skład znanymi nazwiskami, by powrócić do dawnej świetności z przed lat, kiedy z powodzeniem grali w Lidze Mistrzów czy też w Ligue 1. Przykładem jest niedawna próba pozyskania Davida Beckhama która jak wiemy, jeszcze nie jest dopięta na ostatni guzik.
Trener monakijczyków Claudio Ranieri wie, że ściągnięcie Brazylijczyka na Stade Louis II będzie trudne, ale nie niemożliwe. Robinho obecnie jest drugoplanową postacią w Milanie.
Od pewnego czasu, Robinho stracił silną pozycję na San Siro i włoska prasa spekuluje o możliwości zmian przez niego barw klubowych, choć sam piłkarz temu zaprzeczał. Kilka dni temu włoscy dziennikarze informowali, że napastnik prowadzi rozmowy z Santosem, a teraz z Monaco.

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *