Ciąg dalszy plotek transferowych + powrót Edgara Salli do treningów

Według ostatnich informacji dochodzących z Paryża, AS Monaco zaproponowało kontrakt zawodnikowi Toulouse – Moussa Siossoko, w przypadku awansu do Ligue 1.

Monaco i przywódcy zaoferowali zawodnikowi roczną pensję w wysokości 5 milionów euro i bonusem przy podpisie pod kontraktem! 23 latek dostał również propozycję gry z Newcastle i Juventusu, natomiast Tottenham również złożył ofertę lecz klub z Tuluzy zaproponował samemu zainteresowanemu przedłużenie kontraktu o dwa lata. Według Le Parisien sprawa wyjaśni się już niebawem.

Według Nice Matin Nacer Barazite pożegna się w tym okienku z AS Monaco. Zawodnik który nie mieści się w kadrze ASM ma zostać sprzedany do Chievo Verona. Warto dodać, że Monaco nie chce wypożyczać gracza ponieważ 6 innych piłkarzy jest już wypożyczonych. Są to Assana, Pinteaux, Tziolis, Malonga, Makengo, Eysseric.

Brak w kadrze od końca sierpnia po urazie z pachwiną jest już przeszłością. Edgar Salli za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej został włączony do kadry pierwszego zespołu, nic już nie stoi na przeszkodzie aby 20 letni gracz powrócił do treningów z piłką.

Powrót Kameruńczyka jest bardzo dobrą wiadomością dla Claudio Ranieriego który z powodu braku Ribasa gra jednym klasycznym napastnikiem.