Dingome, Riviere, Subasic po meczu

Po zwycięstwie nad GFC Ajaccio ciąg dalszy wypowiedzi pomeczowych. Tym razem głos po meczu zabrali Tristan Dingome oraz Emmanuel Riviere. Zawodnicy nie szczędzili pochwał dla Subasica.

Tristan Dingome: „Subasic ratował nas z każdej opresji. Będziemy pamiętam to zwycięstwo na długo. To była dobra walka. Mieliśmy okazję aby wygrać wyżej to spotkanie. Jesteśmy jednak zadowoleni ze zwycięstwa, seria trwa. Jest już pięć prostych zwycięstw, teraz mam nadzieję, że będzie szóste z Chatearoux.”

Emmanuel Riviere: „Aby grać w piłkę w takich warunkach naprawdę jest bardzo trudno. Wiedzieliśmy, że ta gra będzie trudna ale nie sądziłem, że aż tyle walki będzie. Walczyliśm i zrobiliśmy to co powinniśmy. Wiedziałem, że to będzie ważne dla zespołu. Starałem się walczyć jak najwięcej, aby sprawić drużynie ulgę w szykach obronnych.”

Danijel Subasic: „Ten mecz był dla nas bardzo ważny. Grunt nie był zbyt miły. Jeśli chodzi o kary, zawsze warto było rozmawiać z Andre Amitrano przed meczem. Wyrok mój był darem. Dziękuje mu.”

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *