Incydent z udziałem sztabu i kibiców GFC

Koniec meczu pomiędzy GFC Ajaccio i AS Monaco nie był miły wczoraj dla trójki sędziów na czele z Tonym Chapronem. Zespół byłego Monegasque – Loica Dufau zachował się bardzo skandalicznie. Personel i sztab szkoleniowy z Ajaccio nie mógł pogodzić się z kolejną ligową porażką i udukomentował to obraźliwymi komentarzami w kierunku Chaprona i jego kolegów.

Chapron i dwóch innych arbitrów nie mogło udać się z początku do szatni, wreszcie Chapron został zmuszony do opuszczenia stadioniu pod eskortą policji.

W oświadczeniu wydanym po południu, można stwierdzić pewne fakty, które mają zostać wyjaśnione w następny czwartek. Te poważne incydenty mogły zagrażać bezpieczeństwu zawodników i nie są do zniesienia dla wizerunku francuskiego futbolu. Będą wszystkie fakty badane w czwartek przez komisję Dyscyplinarką, Chapron ma pełne poparcie w tej sprawie.

  • Lolek_asm

    Oglądałem końcówkę spotkania… Jakaś banda z tego Ajaccio. A rzucenie z bliska piłką w twarz jednego z zawodników Monaco przez przeciwniki to powinna być dyskwalifikacja na kilka kolejek !! Przepraszam, że nie podaję nazwisk, ale miałem słabą jakość..

  • Niestety bydło pozostanie bydłem…