Kadra na mecz

Claudio Ranieri powołał 18 zawodników na wyjazd do Ajaccio w ramach 27 kolejki rozgrywek Ligue 2. Na pewno na to spotkanie nie pojadą kontuzjowani: Sebastian Ribas, Stephane Dumont który ma uraz kolana oraz Andreas Wolf który nie jest dobrze przygotowany fizycznie.

Dużym osłabieniem jest również nieobecność Nabila Dirara który nie wyleczył swojej kontuzji. Jednakże, Yannick Ferreira Carrasco wraca do gry.

Bramkarze: Roma, Sourzac, Subasic
Obrońcy: Adriano, Kagelmacher, Medjani, Raggi, Tzavellas
Pomocnicy: Coulibaly, Dingomé, Ferreira Carrasco, Mendy, Ndinga, Obbadi, Ocampos
Atakujący: Germain, Rivière, Touré

  • FAN

    I oby kolejne 3 pkt i awans do Ligue 1 – a tam mam nadzieje, że rusek nie poskąpi kasy i zbuduje drużynę, która powalczy o czołowe lokaty – niech wracają szybko te czasy, gdzie Monako potrafiło ogrywać Real Madryt w LM!

  • FAN

    I znowu ja:P… i chyba tylko ja, bo coś widzę, że fanów AS Monaco w Polsce to nie ma… k…a tu nawet nie ma z kim popisać… ale chociaż autorzy tej strony są na czasie i pomimo małego zainteresowania klubem z małego księstwa, kontynuują swą pasję – to się nazywa fanatyzm:) pogratulować:)

  • Fanów to może i trochę jest, w czasach gdy Monaco było świetnością było ich wiele, zapewne tak też się stanie gdy Monaco będzie na topie i ‚fani’ powrócą. A co do fanatyzmu wyniki się nie liczą, tzn nie liczą się najbardziej ale pasja do klubu jak sam napisałeś. 🙂