Wywiad z Carlem Medjani

Carl Medjani wypowiedział się na temat podróży do Korsyki, szerzej zawodnik wypowiedział się na temat nowości w zespole oraz dostosowaniu się do nowego klubu i stylu gry.

O zwycięstwie nad Ajaccio:
– Ważne są trzy punkty w tym meczu, cieszę się ponieważ możemy kontynuować naszą dobrą passę. Pamiętam też dobre wyniki drużyny, które pokazały solidarność i opanowanie w określonym środowisku, jest to dobre doświadczenie na resztę sezonu.

O powitaniu Gazelec:
Spodziewałem się tego i tak i nie. Byłem przygotowany na to, bo jako były Aceiste wiedziałem, że jadę do chambrer. Ale słyszałem kilka komentarzy, które mimo wszystko nie były specjalnie zabawne. Tutaj już tak jest, czy to na Korsyce, Bastia a nawet właśnie w Gazelec.

Kara co do zawodnika Laify:
Nie, nie ma kary, a ja również otrzymałem wiadomość od niego i powiedział mi, że grał na strzał dolny, ale nie było żadnego błędu. Przeprosił, doceniam to. Z mojej strony uważam, że sprawiedliwość została dokonana, poniewaz kara została powstrzymana przez Danijel’a. Sędzia uznał również w trakcje meczu, że była to tylko jedna taka sytuacja.

Po kartoflisku z Ajaccio, mecz z Chateauroux:
Mamy spotkania zaplanowane na kilka tygodni przed, trzeba się przyzwyczajać, że nie wszędzie są dobre warunki. Chateauroux ma dobrą powierzchnię. Zrobimy wszystko, aby zaaklimatyzować się szybko i zagrać najlepszy mecz jak to możliwe.

Barwy AS Monaco:
Jestem naprawdę szczęśliwy, że tu i teraz gram. Właśnie jest to wspaniałe uczucie po dwóch i pół miesiącach korzystać z tego charakteru futbolu. Jestem bardzo zadowolon z atmosfery w zespole, który przynosi bardzo dobre dobre wyniki. Więc mam nadzieję, że będziemy kontunuować nasz rozpęd. Ważne jest, aby kontynuować ten dobry okres. Mam nadzieję, że w ciągu kilku miesięcy wszyscy tutaj zostaną wynagrodzeni awansem do Ligue 1.

Metody Ranieriego:
Zawsze lubiłem przygotowanie fizyczne. Czuję się mocniejszy i wiemy po co robimy trudne ćwiczenia. Jest to nowy sposób który mi się bardzo podoba. Wymieniamy się swoimi doświadczeniami, wszyscy są zadowoleni, że korzystamy z takich metod od początku sezonu. Z mojej strony też się z tym zgadzam!

You might also like

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *