Zmiana na stołku dyrektora

Dzięki oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na stronie oficjalnej klubu – AS Monaco wiemy kto będzie nowym dyrektorem klubu. Zostanie nim Rosjanin Wadim Vasiylev oraz Konstantin Zyryanov. Obaj panowie będą odpowiedzialni za rekrutację, centrum szkoleniowe, ale także na barkach Wadim’a będzie spoczywać zarządzanie zespołem, jego sztabem szkoleniowym i służbą medyczną.

Dmitry Rybolovlev: „Cieszę się, że mogę powitać Konstantina i Vadima wewnątrz kierownictwa. Jestem przekonan y, że ich udział w AS Monaco będzie decydujący przy rozwoju klubu. Zarówno jak i na boisku i poza nim. Mimo, że klub w obecnej chwili jest na wysokim pozomie mamy dużo pracy i rzeczy do zrobienia w przyszłości razem.”

Konstantin Zryanov: „To zaszczyt dołączyć do klubu o tak bogatych tradycjach. Klub jednak obecnie jest wyprowadzany na prostą z komercyjnego punktu widzenia. Z punktu widzenia administracji czekam na współpracę z innymi członkami zespołu zarządzającego. Czas wykorzystać szansę.”

Vadim Wasiljew: „Cieszęsię, że dołączyłem do klubu o tak wielkiej jakości jak AS Monaco FC. Nie mogę się doczekać, aby brać udział w projekcie tworzenia klubu, nowego ambitnego zespołu który powalczy o mistrzostwo Francji. Pierwszym krokiem jest oczywiście, aby uzyskać awans do Ligue 1.”

You might also like

2 thoughts on “Zmiana na stołku dyrektora

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *