Nowe pogłoski transferowe

Podczas gdy Ligue 1 zbliża się dla Monaco wielkimi krokami, pogłoski na temat nowych graczy którzy mają przybyć do Monaco wzrasta. W wydaniu opublikowanym we wtorek przez France Football wynika, że łączony z Monaco jest Steve Mandanda (28 lat), jest to bramkarz i kapitan Olympique Marsylia.

W ramach umowy do czerwca 2016 roku, francuski zawodnik możę opuścić OM w przypadku braku kwalifikacji do następnej edycji Ligi Mistrzów. Ze swojej strony, klub może obciąć płace w wysokości 220.000 brutto na miesiąc.

Ponadto dwa inne nazwiska są wymienianie w wątku, Stephane Ruffier (26 lat) oraz Sebastien Frey (33 lata) który teraz gra w Genui, pogrążony awansem do Serie B.

Dodatkowo Monaco ma się wzmocnić w obronie. Kolo Toure bo o nim mowa, zbyt mało gra w Manchesterze City i jego umowa która wygasa w czerwcu nie zostanie przedłużona. W orbicie zainteresowań też jest Nicolas Isimat-Mirim (21 lat) który też jest nacelowniku Liverpoolu i Newcastle.

Według innych źródeł będzie trzeba przeznaczyć około 5 mln euro, aby zwolnić go z kontraktu który wygasa w czerwcu 2015 roku.

źródło: France Football