Wypowiedzi

Ranieri przed meczem z Sedan

Na dzień przed wyjazdem do Sedan, Claudio Ranieri odpowiedział na pytania dziennikarzy na zwołanej konferencji prasowej.

Włoski trener był zadowolony z sezonu AS Monaco, ale chce zostać mistrzem Ligue 2 z zespolem: „Nasza gra i pozycja jest dobra, mimo kilku bramek które nie powinny paść. Tytuł w tym sezonie spełni mnie całkowicie. Tytuł zależy tylko od nas. Nie można popełnić głupich błędów, a na pewno będzie dobrze.”

Były trener Interu Mediolan zbliżył nam grę w poniedziałek przeciwko Sedan. Trener spodziewa się trudnego meczu przeciwko drużynie która walczy o utrzymanie: „Sedan to zespół który w zeszłym sezonie walczył o awans, teraz walczą o utrzymanie i będą chcieli tego dokonać. Będą chcieli nas pokonać i uwierzyć ponownie w siebie. Poprosiłem moich zawodników, aby utrzymali taką samą postawę z meczu poprzedniego.”

Ze względu na remis Caen i Dijon AS Monaco już oficjalnie jest w Ligue 1. Claudio Ranieri jednak wstrzymuje otwarcie szampana: „Obecnie skupiamy się na poniedziałkowym meczu. Lubimy szampana, ale z otwarciem jego będzie trzeba trochę poczekać.”

Twitter ASM