Wypowiedzi pomeczowe

Po zremisowanym spotkaniu z Niort (1:1), Claudio Ranieri i Carl Medjani zareagowali na oficjalnym twitterze AS Monaco. Włoski trener był rozczarowany wynikiem tego meczu: „Często mówię, że ten mecz będzie trudny i do mistrzostwa daleko. Ta gra to kolejny powód który mnie w tym utwierdza. Dziś wieczorem jesteśmy rozczarowani, ale punkt punktem jesteśmy dalej w przodzie.”

Monaco wykazało małą skuteczność pod bramką, trener nie omieszkał wskazać palcem: „Mamy wiele możliwośći, a nawet karne, ale brakowało nam czegoś w ostatnim akcie. Jeśli chcesz wygrać ligę, musisz wykorzystać takie okazje. To jest zasada nieomylności w piłce nożnej!”

Wreszcie trener również wydał oświadczenie na temat całego spotkania: „Wiedzieliśmy, że będize trudno grać z Niort. To jest niepokojące, że dajemy okazję naszym przeciwnikom do strzelenia gola a sami swoich sytuacji nie wykorzystujemy.”

Ze swojej strony Carl Medjani dodał: „”Jesteśmy mniej lub więcej zadowoleni z wyniku. Byłoby to bardziej udane jakbyśmy wygrali. Wykończenie było kiepskie i trzeba to zmienić.”

Algierski obrońca zwraca uwagę na słabą defensywę zespołu: „To bardzo frustrujące. Subasic prawie nie dotknął piłki. Co denerwuje mnie najbardziej to, że od Dijon straciliśmy gola w każdym meczu. Szkoda, bo wiemy, że każdy mecz bez utraty bramki daje nam większe szansę na zwycięstwo.”

Prezentujemy państwu również program przygotowań na ten tydzień:
Poniedziałek, 8 kwietnia (La Turbie)
Trening 14:00

Wtorek, 9 (La Turbie)
Grupa trening 1 09:00 / 10:30 Grupa 2
Trening 15:30

Środa, 10 kwietnia (La Turbie)
Trening15:30

Czwartek, kwiecień 11 (La Turbie, kamera)
Trening 10:30
Briefing prasowy 24:30

Piątek 12 (La Turbie, kamera)
10:30, a następnie szkolenie na Auxerre

Sobota, 13 (Stade Abbe-Deschamps)
AJ Auxerre – AS Monaco

źródło:asm-fc.com