Cassano w kręgu zainteresowań ASM

AS Monaco, które szykuje się do powrotu do Ligue 1, myśli o pozyskaniu napastnika Interu – Antonio Cassano. Pomimo coraz częściej nękających go kontuzji, zawodnik ten pozostaje ważną postacią w zespole Andrei Stramaccioniego.

30-latek rozegrał w tym sezonie 38 meczów dla Interu, w których zaliczył piętnaście asyst i zdobył dziewięć goli.

Monaco chce pozyskać klasowego napastnika, obecnie w klubie nie radzi już sobie Ibrahima Toure który mimo dobrej ilości strzelonych goli zawodzi.

Obecna umowa Cassano z Interem wygasa wraz z końcem kolejnego sezonu.

 • Klub po awansie nie potrzebuje rewolucji i wielkich nazwisk za wszelką cenę, tylko spokojnego rozwoju i paru wzmocnień. Ale który bogacz będzie się tym przejmować.

 • Piotr Wojciechowski

  Dla mnie wzmocnienia powinny być takie jak np: Sagna, Menez, Ruffier… wtedy byłbym zadowolony..

 • Boję się, że dysponując takimi funduszami, po prostu wymienią cały skład i sztab.

 • Piotr Wojciechowski

  też się tego boję, ja jak mówiłem.. chciałbym 3-4 zawodników na nowy sezon.. niżej ich wymieniłem… może jeszcze bym dodał Nkoulou.. ale chce żeby kadra opierała się na francuzach bądź zawodnikach którzy już u nas grali : )

 • Piotr Wojciechowski

  I jeszcze pozbyć się szrotu który nic nie gra… a tego trochę jest…. wtedy ci co obecnie grają + 4 nowych graczy na poziomie i kadra jest skompletowana… nie potrzeba wtedy nic tylko trenować…bo Ranieri mimo wszystko udowodnił swoją wartość a też byłem sceptycznie do niego przekonany.

 • Jeżeli już koniecznie chcą głośne nazwiska, to niech będą to 3-4 konkretne wzmocnienia jak piszesz. A nie totalna przebudowa. Mnie doniesienia mediów w tym temacie dołują.

 • AS MONACO

  Lepiej żeby nie przychodził…