Dobre zakończenie sezonu w L2

Koniec sezonu w rozgrywkach Ligue 2 dobiegł końca. Wbrew pozorom obecny sezon dostarczył nam wielu emocji, Monaco zwyciężyło te rozgrywki zajmując pierwsze miejsce, najlepsza wiadomością na pewno jest fakt tego, że Monaco znowu idzie dobrą drogą? Pytanie to na pewno nurtuje nie tylko mnie, czas pokaże i wszyscy zostaną z tego rozliczeni.

Wracając do spotkania ligowego. Wygraliśmy je 1:2 mimo tego, że przegrywaliśmy po 1 połowie 1:0. Niektórzy z zawodników pożegnają się z kadrą, dla niektórych zapewne to był ostatni występ w Monaco. Z pewnością odejdą z drużyny ci którzy przesiadywali większość sezonu na ławce. Flavio Roma bo o nim mowa, być może na następny sezon pozostanie, jeden z muszkieterów pamiętnego 2004 roku.

Bramki w tym spotkaniu zdobywali C. Kouakou w 20 minucie, E. Riviere w 53 minucie i Germain w 90 minucie spotkania. W barwach Tours od pierwszych minut wystąpił wychowanek AS Monaco, Leo Schwechlen który zaczynał karierę w 2005 roku.

Tours : Leroy (cap.) – Tritz, Tomas, Schwechlen, Moimbé – Cétout, Oniangue, Gamiette – Bergougnoux, Chevalerin, Kouakou
Rezerwowi: Maubleu, Fontaine, Menoret, Gherieni, Biancardini

Monaco : Sourzac – Raggi, Medjani, Wolf (cap.), Kagelmacher – Ndinga, Obbadi – Dirar, Ocampos, Ferreira-Carrasco – Germain
Rezerwowi: Roma, Appiah, Mendy, Salli, Rivière


(J38) TOURS FC 1-2 ASM FC, Les buts przez ASMONACOFC