Fernando Morientes o AS Monaco

Fernando Morientes nie omieszkał skomentować sytuacji AS Monaco. Były napastnik Monegasque stwierdził, że Monaco idzie w dobrym kierunku.

– Swego czasu gdy tutaj przychodziłem, Monaco było fantastyczną ekipą, piłkarze byli tacy mili, że chciałem tutaj wrócić. Moja kariera inaczej jednak się potoczyła, ale często wracam wspomnieniami tutaj.

– Monaco to fantastyczny klub, cieszę się bardzo, że idą w dobrym kierunku. Zawodnicy którzy tutaj przyjdą będą mieli okazję poznać historię klubu od podstaw. Każdy powinien ją znać.

– Moim najlepszym momentem w karierze była gra w Monaco. Jeśli miałbym trenować jakiś klub, to byłoby to Monaco (śmiech). – zakończył.

Wypowiedział się też również inny były zawodnik Monaco, Willy Sagnol: „Mam nadzieję, że Monaco dobrze poprowadzi tą kampanię, uwielbiam tutaj wracać, teraz przyjdą gwiazdy i będzie większa rywalizacja w Ligue 1.”

 • jacek1999_as_monako

  widze ze podobnie jak my wszyscy i moro zostal nowym kibicem monako i bardzo dobrze oby nas jak najwiecej !!! a co do tego trenera zeby nas trenowal moze to nie taki glupi pomysl hmm kto wie !!

  • Wojciech

   Człowieku…przestań się kompromitować. Wielki z ciebie kibic Monaco bo trzy transfery zrobili. Poczytaj sobie trochę historii a potem się wypowiadaj bo kompromitujesz się. „moro” grał kiedyś w Monaco i dla twojej informacji niejednokrotnie powtarzał, że kocha Monaco….gdy ty jeszcze srałeś w pieluszki i nie wiedziałeś, że taki klub jak Monaco istnieje. Żałosny sezonowiec.

 • ASM2004

  Do dziś mam jego koszulke z Monaco 😉

  • Ja mam w swojej gablocie koszulkę Nondy i Romy ;D