Przygotowania na mecz rozpoczęte

Zawodnicy po ostatnim zwycięstwie na ligowych boiskach wracają do treningu, pierwszy z nich odbył się dzisiaj rano. Teraz zaczną się przygotowania do następnego meczu z Le Mans, które odbędzie się już w piątek o 20:30.

Gary Kagelmacher dalej nie kryje radości z ostatniej wygranej. Zawodnik stwierdził, że kiedy Ibrahima Toure strzelił bramkę radość na ławce wtedy była niesamowita.

„Kiedy Ibra strzelił bramkę, radość jaka była na ławce, była niesamowita. Nadal jesteśmy w siódmym niebie. Jednak teraz musimy skupić się na grze aby zdobyć tytuł.”

Valerie Germain wypowiedział się na temat wygranej FC Nantes: „Nantes zmniejszyło naszą przewagę do pięciu punktów, oni też chcą wygrać jeszcze ligę bo mają teoretyczną szansę na to. Claudio Ranieri nam ciągle przypomina, że jeszcze pozostał nam ostatni wysiłek na to, aby zdobyć mistrza.”

Mounir Obbiadi: „Klub zasługuje na to aby grać w pierwszej lidze, ten sukces jest już dokonany. Warto też wspomnieć, że tutaj wszyscy cały rok na to pracowali. Każdy dawał od siebie małą cegiełkę. Transfery w Monaco to rzecz normalna, niektórzy nie potrafią tego zrozumieć i głośno wykrzykują swoje oburzenie. Taki jest futbol, ta zła strona też często nas dotyka i trzeba się z tym pogodzić.”

Claudio Ranieri: „Skupiamy się na przygotowaniach, dla nas sezon ciągle trwa. Trzeba zachować profesjonalizm a plotki transferowe traktować z wielkim dystansem.”


asmTV – (J37) Teaser przez ASMONACOFC

  • Mam nadzieję, że piłkarze nie są zakłopotani ostatnimi plotkami transferowymi i dadzą z siebie wszystko w meczu z Le Mans.

  • ManieqPL Spawacz ASM

    Po roku powracam na forum As Monaco. Widzę że roqq dalej tu jest i się udziela, nie mniej AS Monaco zawsze w sercu…a trafiłem tutaj z powrotem gdyż obstawiłem dzisiejsze spotkanie na Monaco i szukałem jakiś info o meczu… i trafiłem tutaj nieźle nieźle. Obecnie kibicuję Monaco i Galatasaray, ale co jakiś czas postaram się odwiedzać stronke. Pozdrawiam

  • Manieq fajnie, że jesteś 😀 No i odwiedzaj nas regularnie bo to m.in dla ciebie jest ta strona (czyt fanow Monaco) 🙂

  • AS MONACO

    Wygrajmy z Le Mans o zdobądzmy mistrzostwo.