Ruffier chce wrócić + inne plotki

Jak nam wiadomo, transfer Radamela Falcao jest już zaklepany – jeśli mamy wierzyć jego agentowi. Mówi się też o Tevezie… my obecnie przyglądamy się sytuacji byłego bramkarza Monaco, Stephane Ruffiera. Powrót popularnego Stefana nie jest precyzyjnie określony.

Jednak na stronie Le Parisien, jego agent Patrick Glanz stwierdził, że ze strony Monaco wpłynęło zainteresowanie aby zawodnik wrócił: „Monako jest możliwością dla Stephane. On kocha klub, zna miasto. Więc tak, jest zainteresowany!”

Stephane Ruffier ma dwa lata kontraktu z Saint Etienne, ale cena za zawodnika na pewno nie przestraszy Monaco. Ruffier sam wielokrotnie mówił, że kocha Monaco i zawsze będzie je trzymać w serduchu. Tutaj na pewno nie chodzi o pieniądze.

Obecnie aby nie przedłużać plotek, Monaco też jest poważnie zainteresowane J. Moutinho. Jednak kwota za tego zawodnika jest spora, 40 milionów euro – Monaco chce stanowczo obniżyć kwotę za tego zawodnika do 30.

Mówi też się o transferze Daniego Alvesa. Zawodnik skończył 30 lat niedawno, jego agent ostatnio stwierdził, że negocjacje pomiędzy Barceloną a Monaco są w trakcie. Czy to prawda? Zobaczymy.