Hulk blisko przeprowadzki do ASM

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że przybycie Hulk’a do Monaco jest kwestią czasu. Agent piłkarza, Paulo Tavares potwierdził te informacje dla radia RMC. Mimo, że limit czterech obcokrajowców został osiągnięty (Adriano, Ocampos, Rodriguez, Falcao.)

Zgodnie z zapowiedziami, Monaco negocjuje porozumienie z Brazylijskim zawodnikiem. Sam zainteresowany jest zdeterminowany aby odejść. Zawodnik chce wrócić do Europy zachodniej, ale na pewno nie do Chelsea: „To tylko plotki, Jorge Mendes dał taką propozycję, aby miał tam grać, ale to nierealne.”

Agent również potwierdził, że strategia klubu jest taka aby zakontraktować piłkarzy którzy ze sobą już wcześniej grali: „Chcą zbudować zespół, którzy szybko wróci do elity. Hulk grał z Falcao, Moutinho, Rodriguezem.”

26 letni skrzydłowy będzie głównym celem Monaco w tym sezonie.

 • sh@rak

  Z jednej strony dobry transfer… grał już z nowymi nabytkami w Porto, więc powinien się dobrze rozumieć z dawnymi kolegami. Z drugiej strony… Hulk w Zenicie nie pokazał nic szczególnego, grał tam, bo płacili mu kupę kasy i sam się przyznał, że tylko dla pieniędzy poszedł do Rosji… oby u nas jego zarobki były warte jego gry… ogólnie patrzę na to optymistycznie.

 • Czempiondawid08

  w Monaco wśród dawnych kolegów Hulk powinien się na nowo odnaleźć , w rosji stracił swoją formę to moze w Monaco się odbuduje ?

 • Tymoteusz

  Uważam,że byłby to dobry transfer,ostatnie jego mecze napawają optymizmem

 • AS MONACO

  po co on nam

 • bezi

  Kolejny zawodnik z Porto.