Moutinho: „Kwestia pieniędzy nie jest istotna.”

Na konferencji prasowej zorganizowanej przez firmę Adidas. Joao Moutinho był podekscytowany przenosinami do Monaco twierdząc: „Jestem podekscytowany, że dołączyłem do Monaco. Jest to atrakcyjny projekt. Zagram znów z Falcao i innymi świetnymi graczami, nie mogę się doczekać, aby zacząć treningi z nowymi kolegami.”

Zawodnik został sprzedany z Porto do Monaco za 25 milionów euro, James Rodriguez kosztował natomiast 45. Joao powiedział: „Cena tutaj nie gra roli, myślę, że było warto i nie będą żałować zakupu. Jesteśmy tutaj bo chcemy, kwestia pieniędzy nie jest istotna.”

Joao uzasadnił również swój wybór: „To jest atrakcyjny projekt. Monaco wraca znów do elity, za rok prawdopodobnie do pucharów. Mam nadzieję, że tutaj zdobędę tytuł mistrza Francji w następnym sezonie. Wiem, że będzie to niesamowicie trudne, ale trzeba stawiać sobie poprzeczkę wysoko.”

Wreszcie wypowiedział się na temat konfliktu pomiędzy władzami krajowymi a Monaco: „Nie martwię się tym wcale.”

 • romek

  Najświeższe wiadomości wiktor waldesz w monaco. Co byśta powiedzieli na fanklub monako? to my to my monako, księstwo! lalalalalala

 • romek

  Śpiewnik:
  My z Polscy fani, fani chuligani, za Monaco, za nasz ASM pójdziemy aż po życia kres!

  Ole ole oleola i tylko Monako sialalalala!

  Tylko Monako!Ukochane Monako! Dziś Polska czeka na zwycięstwo twe, hehe

  AS MONACO [klaskanie] AS MONACO

  MAMY LIDERA, W KSIĘSTWIE MONAKO, MAMY LIDERA

  Każdy na pamięć. Dziękuję, do widzenia.

  • Dado Prso

   Teraz radze sprawdzic komentarze tego usera ktory przed Monaco kibicował United i Bayernowi.

   Pozdrawiam

   • romek

    heheheehhehehe,. 😀 Dziś Monako grałem na fifie, tak dobrze się gra, wygrałem z Barcą na amatorze 4:0. a wszystkie bramki strzelił ten ronaldo. kupiłem go za 40 milionów, napisałem też maila do klubu czy nas przyjmą jako oficjalny fanklub.

    • Qwerty

     A co to za wyczyn wygrać w fifie 4:0 na amatorze? ha ha ha Tyle albo i więcej to ja wygrywam na zawodowcu

    • Dado Prso

     Panowie, serio jesli ten serwis ma byc powazny to racze zaczac banowac takich jełopów, którzy wręcz zniechęcają do odwiedzania tej strony.

     • Ten serwis jest poważny, użytkownik odpowiada sam za swoje komentarze więc czasem warto pomyśleć a potem mieć pretensje.

      Już jest coraz mniej spamu i bezproduktywnych komentarzy. Wystarczy to ignorować. Pozdrawiam.

     • qwesdvv

      Tylko, że ten romek to troll rasowy. Za trollowanie też powinny być bany.

  • dasf

   „panowie, pszepraszam. tylko monaco, najlepsi na świecie. Oby nam rozbudowę stadionu zrobili do 80 tysięcy miejsc, ja już bilety kupuje na inaguracje, bedzie sie działo. dacie link do oficjalnego serwisu, poniewaz od dzis ucze sie francuskiego, ciekawe czy cos pojmę. hehe AS MONACO POLISH FANATICS! ŻYJEMY AS MONACO, TO NASZE ŻYCIE, MOJA ŻYCIOWA PASJA.”

   KlasyG! stadion na 80k w ksiestwie ktore ma 30k mieszkancow. haha