Pires: „Dziękuje i gratuluje Monaco.”

Były reprezentant Francji i były piłkarz Arsenalu, Robert Pires jest wdzięczny Monaco. Pires stwierdził, że transfery wykonane przez Monaco dają nadzieję na lepsze jutro.

– Mówię dziękuje i gratuluje Monaco. Dziękuje też inwestorom, którzy dzielnie walczą o przywrócenie Monaco dawnego blasku. Dziś Monaco jest finansowo w stanie konkurować z Paris Saint Germain, wiec nie mogę doczekać się następnego meczu PSG-Monaco, tak jak i wszyscy inni, sądzę.

  • sh@rak

    Liga francuska rośnie w siłę… może za parę lat wyprzedzimy np. taką Serie A albo Bundesligę… nie pogniewałbym się gdyby znalazł się jeszcze z jeden szejk i przeją np. FC Nantes (równie zasłużony klub co Monaco, który boryka się z problemami finansowymi)… szkoda tylko, że we Francji takie wysokie podatki, co trochę odstrasza piłkarzy… ale pożyjemy, zobaczymy:)

  • pierre_afc

    Dla mnie to jest śmieszne. Po co szukać pomocy u Szejków? Każdy wie, że we Francji są znakomite szkółki, które tworzą świetne talenty. Niech wymyślą lepiej żeby ich zatrzymać i aby budowali potęgę we Francji a nie za granicą.