Popis strzelecki w pierwszym meczu sparingowym

Amatorska drużyna GSA Cascia ani na trochę nie zdołała nawiązać równorzędnej walki z beniaminkiem Ligue 1. W efekcie czego, włoska drużyna została rozgromiona aż 0:11! Był to pierwszy mecz sparingowy Monaco na obozie w Roccaporena.

Od pierwszego gwizdka piłkarze obu drużyn musieli sobie radzić z niesamowitym upałem. Na początku meczu duet Obbadi-Ouaamar fantastycznie kreował grę Monaco w ataku, i to właśnie po ich akcji padła pierwsza bramka w tym meczu, której autorem był Ricardo Carvalho. Cascia dopiero w 18. minucie meczu zdołała oddać pierwszy strzał na bramkę, jednak na posterunku był Roma. Po pół godzinie gry włoski bramkarz opuścił plac gry, a na jego miejsce zameldował się Caillard. Po chwili Carvalho był bliski strzelenia swojej drugiej bramki w meczu, jednak niecelnie uderzał głową. Następnie w 35. i 28. minucie bramkarza próbował pokonać Obbadi, co udało się to w końcu w 39. minucie. Chwilę przed przerwą Germain fantastycznie uderzył z dystansu, tuż nad ziemią i ustalił wynik na 0:3.

W dugiej połowie pojawiło się 10 nowych graczy z pola. W 53. minucie Monachello wykorzystał podanie Kagelmachera i pokonał bramkarza. Chwilę potem Touré zdobył dwie szybkie bramki, po podaniach Monachello. W 60. minucie piłkę w bramce umieścił Makengo. Zawodnicy Cascii coraz bardziej opadali z sił, a w 60. minucie po doskonałej centrze Poulsena, bramkę strzela Ocampos. W 64. minucie bramkę zdobył Pi, fantastycznie uderzając piłkę półwolejem z 25 metrów. 10 minut przed końcem Ocampos strzelił swoją drugą bramkę ustalając wynik meczu na 0:11.

Monaco pewnie dowiozło wynik do końca i zwyciężyło w pierwszym meczu pre-sezonu. Następny mecz 14 lipca w Dusseldorfie z miejscową Fortuną.

GSA Cascia – AS Monaco 0:11

Bramki: Carvalho (9′), Obbadi (39′), Germain (44′), Monachello (53′), Toure (55′, 58′ i 68′), Makengo (60′), Ocampos (62′ i 80′), Pi (64′)

Skład w I połowie: Roma (Caillard), Raggi, Phojo, Isimat, Carvalho, Ouaamar, Obbadi, Ocampos, Salli, Martial, Germain
Skład w II połowie: Caillard (Maraval), Cissako, Kagelmacher, Weaver, Wolf, Poulsen, Pi, Monachello, Ocampos, Makengo, Touré

You might also like

2 thoughts on “Popis strzelecki w pierwszym meczu sparingowym

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *