Falcao: To ważne zwycięstwo

Zlatan Ibrahimović w swoim pierwszym meczu ligowym w barwach PSG z Lorient (2:2) strzelił dwie bramki. Po przednim meczy Falcao ma już jedno trafienie w drodze po króla strzelców. Obrońcy tytułu ze swoim duetem Ibrahimowvić-Cavani zremisowali w spotkaniu z Motnpellier 1:1. Nie ma wątpliwości, że to między tymi zawodnikami i drużynami, będzie rozstrzygać się mistrzostwo oraz korona króla strzelców.

„To zwycięstwo jest bardzo ważne. Dobrze jest rozpocząć rozgrywki od wygranej, zwłaszcza gdy gra się na wyjeździe z takim zespołem jak Bordeaux! Mam nadzieję, że będzie to kontynuować.” – powiedział Radamel Falcao. Kolumbijczyk musiał czekać aż do 87. minuty na swoją pierwszą bramkę w Ligue 1. To prawie wieczność jak na napastnika tego kalibru. Bramka nie była szczególnej urody, ale to wystarczyło na bramkarza Bordeaux. El Tigre ma na swoim koncie 94 bramki w 120 meczach ligowych rozegranych w Europie.

You might also like

3 thoughts on “Falcao: To ważne zwycięstwo

 • Oglądając mecz widziałem dużą więź pomiędzy zawodnikami – nie ma podzielenia na grupy jak jest w niektórych klubach. Wszyscy są równi i to cieszy. Poza tym widać współpracę pomiędzy tymi młodymi nieokrzesanymi.. nawet 19 letni Ocampos zachował się bardzo profesjonalnie jak coś mu nie wychodziło – przeprosił i grał swoje dalej.
  Wiadomo jest to 1 kolejka, ale takie drobiazgi mogą cieszyć. 🙂

  Reply
  • Dokładnie, możliwe że już mamy bardziej zgraną grupe niz PSG na boisku i poza nim 🙂 ale czas pokaże wszystko przed nami

   Reply
 • No pewnie wszystko przyjdzie z czasem.

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *