Toure w Al Nasr

Przyjechał do Monako w styczniu 2012 roku, teraz odchodzi do Ligi Arabskiej, a dokładnie do Al Nasr. O kim mowa? O niechcianym w klubie I. Toure. Zawodnik podczas występów w Księstwie, zaskarbił sobie nie jedno serce kibica.

Teraz napastnik odchodzi ponieważ nie znalazł się w planach Claudio Ranieri’ego. Zawodnik strzelił dla Monaco 31 goli w 58 meczach. Klub podziękował zawodnikowi za wszystkie gole życząc mu powodzenia. My jako kibice też do tego się dołączyć chcemy. Najlepszego!

You might also like

5 thoughts on “Toure w Al Nasr

 • nie rozumiem tego, chłop najebał tyle bramek, a zarząd mu tak dziękuje. Jak to jest że pozbywamy się wszystkich kluczowych zawodników którzy dali awans do L1? Toure, Mendy, Tzavellas poszli w cholere a zostawiamy Poulsena czy Barazite…

  Reply
  • Z tym, że wszystkich się pozbywamy to bym nie przesadzał. 5 zawodników co wywalczyli awans w Ligue 2 grają w Ligue 1 teraz z nami.
   Mendy sam chciał odejść, nie wiem czemu, nie wiem dlaczego – ale nie chciał przedłużyć kontraktu i poszedł do Nice. Gdzie jest tam kolonia piłkarzy ASM.
   Tzavellas – nie wiem, szkoda go… choć jedyny plus, że Kurzawa teraz będize grać.
   A co do Toure sam powiedziales.. beznadziejnie go potraktowano.. chyba, ze byl jakis konflikt.

   Reply
 • Ten Ranieri pozbywa śie najlepszych zawodników tych którzy zapewnili nam awans.Wielkie dzieki Toure życze ći powodzenia.

  Reply
 • Traktuje? Nie powiedziałbym tego. Po prostu tutaj był konflikt i niestety trochę masz racji, a trochę nie. To samo tyczy się Lisandro.. oddaliście go gdzieś do Arabów zamiast go zatrzymać 🙂 Toure jakby chciał to by grał w Europie…

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *