Wypowiedzi pomeczowe cz. 2

Swój głos na temat spotkania zabrali również Mounir Obbadi, Ricardo Carvalho czy też autor pierwszego gola dla AS Monaco – Emmanuel Riviere.

Mounir Obbadi: To był dobry mecz. Zaczęliśmy badzo dobrze, trochę gorzej w drugiej, ale gole i tak strzeliliśmy. Zasłużyliśmy na bramkę w pierwszym okresie, jednak tak się nie stało. Dużo wysiłku włożyliśmy w ten mecz. Wiemy, że mamy dobrych napastników. To był wielki mecz, solidnie graliśmy z przodu i z tyłu. To jest dopiero początek, będziemy dalej trenować aby poprawić grę.

Ricardo Carvalho: Ważne było, aby wygrać pierwszy mecz. Chcemy się rozwijać jako zespół, wielu graczy przybyło w tym roku, a zwycięstwo podniesie nasze morale. Znakomicie czujemy się po meczu, wspaniałe jest, że mogę tu być i grać dla tego klubu. Warto było.

Emmanuel Riviere: „Powiedziano nam, że jesteśmy gotowi. Udało nam się zdobyć gole i miło było widzieć cały stadion zapełniony. To dobry zespół więc jesteśmy jeszcze bardziej zadowoleni z gry. Co więcej morale zespołu są większe, jeśli będziemy jeszcze się lepiej rozumieć z drużyną to będzie bardzo dobrze.