Konkurs Zalando i ASMonaco.pl powraca!

Wraz ze sklepem internetowym Zalando zapraszamy wszystkich fanów AS Monaco i Ligue 1 do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu. Tym razem nagrodą jest voucher na buty sportowe o wartości do 250zł. Dostępne modele możecie sprawdzić klikając TUTAJ. Jest z czego wybierać.

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić nasz fanpage na Facebooku (prawy górny róg strony) oraz wysłać odpowiedź na poniższe pytanie PW lub mailem pod adres redakcja@asmonaco.pl. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń redakcja portalu wybierze najlepszy tekst, a następnie z autorem skontaktuje się przedstawiciel sklepu i przekaże nagrodę. To wszystko, na odpowiedzi macie całe dwa tygodnie, a zatem czekamy do 23:59 21.01.2014 roku. Zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia.

Pytanie konkursowe:
Który zespół najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji posiadał najładniejszy, w całej historii Ligue 1, wzór koszulki (domowej lub wyjazdowej). Wskaż drużynę, model oraz sezon, a swój pogląd uzasadnij w kilku zdaniach.

Fundatorem nagrody jest Sklep Kibica Ligi Francuskiej Zalando.

PS Wszyscy oczywiście wiemy, które stroje były, są i będą najładniejsze, ale spróbujcie przyjrzeć się sprawie trochę bardziej obiektywnie. Nie będziemy dyskryminować odpowiedzi wskazujących na konkurencyjne zespoły. Liczy się pomysłowość uzasadnienia 🙂

You might also like

3 thoughts on “Konkurs Zalando i ASMonaco.pl powraca!

 • Super!!!!

  Reply
 • Konkurs konkursem… ale mnie bardziej zastanawia, kiedy znowu ta strona ożyje. Nowych informacji z Monaco brak, a za nami przecież już dwa mecze ligowe… poza tym dawna formuła dodawania komentarzy była o wiele lepsza tzn. komentarze pojawiały się od razu, a nie jak teraz, z dwudniowym opóźnieniem. Płynność w komentarzach i w newsach musi być, żeby strona żyła i przyciągała ludzi, to nic, że i sporo naciągaczy się znajdzie dodających durnowate komentarze – lepsze to niż pustki:P

  Reply
  • Musisz zrozumieć pewną kwestię, że strona jest prowadzona tylko i wyłącznie z pasji do klubu. Nikt za to nie pobiera profitów a nie zawsze jest czas na prowadzenie serwisu. Strona prowadzona jest w dwie osoby, każdy ma też swoje obowiązki. Chcesz aby strona żyła? Złóż podanie i bądź redaktorem. Bo tak naprawdę każdy potrafi narzekać i oceniać, ale żeby wesprzeć i dać coś od siebie to już nie każdy. 🙂 TERAZ newsy będą pojawiać się regularnie. Nie miałem komputera tak więc nie było tej możliwości aby wiadomości pojawiały się na stronie. Pozdrawiamy.

   Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *