Konkurs Zalando i ASMonaco.pl powraca!

Wraz ze sklepem internetowym Zalando zapraszamy wszystkich fanów AS Monaco i Ligue 1 do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu. Tym razem nagrodą jest voucher na buty sportowe o wartości do 250zł. Dostępne modele możecie sprawdzić klikając TUTAJ. Jest z czego wybierać.

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić nasz fanpage na Facebooku (prawy górny róg strony) oraz wysłać odpowiedź na poniższe pytanie PW lub mailem pod adres redakcja@asmonaco.pl. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń redakcja portalu wybierze najlepszy tekst, a następnie z autorem skontaktuje się przedstawiciel sklepu i przekaże nagrodę. To wszystko, na odpowiedzi macie całe dwa tygodnie, a zatem czekamy do 23:59 21.01.2014 roku. Zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia.

Pytanie konkursowe:
Który zespół najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji posiadał najładniejszy, w całej historii Ligue 1, wzór koszulki (domowej lub wyjazdowej). Wskaż drużynę, model oraz sezon, a swój pogląd uzasadnij w kilku zdaniach.

Fundatorem nagrody jest Sklep Kibica Ligi Francuskiej Zalando.

PS Wszyscy oczywiście wiemy, które stroje były, są i będą najładniejsze, ale spróbujcie przyjrzeć się sprawie trochę bardziej obiektywnie. Nie będziemy dyskryminować odpowiedzi wskazujących na konkurencyjne zespoły. Liczy się pomysłowość uzasadnienia 🙂

  • AS MONACO

    Super!!!!

  • sh@rak

    Konkurs konkursem… ale mnie bardziej zastanawia, kiedy znowu ta strona ożyje. Nowych informacji z Monaco brak, a za nami przecież już dwa mecze ligowe… poza tym dawna formuła dodawania komentarzy była o wiele lepsza tzn. komentarze pojawiały się od razu, a nie jak teraz, z dwudniowym opóźnieniem. Płynność w komentarzach i w newsach musi być, żeby strona żyła i przyciągała ludzi, to nic, że i sporo naciągaczy się znajdzie dodających durnowate komentarze – lepsze to niż pustki:P

    • Musisz zrozumieć pewną kwestię, że strona jest prowadzona tylko i wyłącznie z pasji do klubu. Nikt za to nie pobiera profitów a nie zawsze jest czas na prowadzenie serwisu. Strona prowadzona jest w dwie osoby, każdy ma też swoje obowiązki. Chcesz aby strona żyła? Złóż podanie i bądź redaktorem. Bo tak naprawdę każdy potrafi narzekać i oceniać, ale żeby wesprzeć i dać coś od siebie to już nie każdy. 🙂 TERAZ newsy będą pojawiać się regularnie. Nie miałem komputera tak więc nie było tej możliwości aby wiadomości pojawiały się na stronie. Pozdrawiamy.