Konkurs Zalando i ASMonaco.pl powraca!

Wraz ze sklepem internetowym Zalando zapraszamy wszystkich fanów AS Monaco i Ligue 1 do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu. Tym razem nagrodą jest voucher na buty sportowe o wartości do 250zł. Dostępne modele możecie sprawdzić klikając TUTAJ. Jest z czego wybierać.

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić nasz fanpage na Facebooku (prawy górny róg strony) oraz wysłać odpowiedź na poniższe pytanie PW lub mailem pod adres redakcja@asmonaco.pl. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń redakcja portalu wybierze najlepszy tekst, a następnie z autorem skontaktuje się przedstawiciel sklepu i przekaże nagrodę. To wszystko, na odpowiedzi macie całe dwa tygodnie, a zatem czekamy do 23:59 21.01.2014 roku. Zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia.

Pytanie konkursowe:
Który zespół najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji posiadał najładniejszy, w całej historii Ligue 1, wzór koszulki (domowej lub wyjazdowej). Wskaż drużynę, model oraz sezon, a swój pogląd uzasadnij w kilku zdaniach.

Fundatorem nagrody jest Sklep Kibica Ligi Francuskiej Zalando.

PS Wszyscy oczywiście wiemy, które stroje były, są i będą najładniejsze, ale spróbujcie przyjrzeć się sprawie trochę bardziej obiektywnie. Nie będziemy dyskryminować odpowiedzi wskazujących na konkurencyjne zespoły. Liczy się pomysłowość uzasadnienia 🙂