Paul Nardi będzie graczem ASM

Paul Nardi, młody – bo zaledwie 20 letni bramkarz Nancy Lorraine stanie się piłkarzem AS Monaco. Les Asemistes wykupić ma zamiar 3 letni kontrakt zawodnika który będzie opiewać za 2,5 mln euro. Nardi wówczas zostanie automatycznie wypożyczony do swojego byłego klubu aby ogrywać się w dalszym ciągu w Ligue 2.

Bramkarz który występuje w Reprezentacji w swojej kategorii wiekowej był na oku takich klubów jak: AC Milan, Arsenal, Bordeaux i Rennes. Nardi w tym sezonie rozegrał 32 spotkania w Ligue 2. Wpuscił tylko 31 goli.

Pożyczanie graczy AS Monaco do Nancy to wielki klasyk. Niegdyś do tego zespołu przechodzili już m.in: Sebastien Puygrenier, Yohann Mollo, Daniel Niculae (już tam nie grają) oraz obecni gracze Nancy a byli Monaco: Vincent Muratori (wychowanek 26 lat – 83 mecze w ASM), Thomas Mangani (27 lat – 52 mecze w Monaco i 2 gole), Benjamin Moukandjo (16 spotkań w Monaco i 3 gole).

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl

You might also like

One thought on “Paul Nardi będzie graczem ASM

  • O tym zawodniku już mówiło się wcześniej że zostanie graczem Monaco,a teraz doszło by do transakcji to dobry ruch ze strony Monaco,a wypożyczenie jeszcze lepszy po co ma siedzieć na ławce jak może grać,z drugiej też strony to szkoda mi naszych młodych bramkarzy Caillarda i Maravala,ale taka to już jest ta polityka w Monaco.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *