Ranieri: Nigdzie nie odchodzę

Claudio Ranieri wypowiedział się bardzo ostro na temat krytyki mediów na temat jego systemu trenowania drużyny. Szkoleniowiec w dużej mierze miał pretensje do ludzi którzy tak naprawdę nie mają nic wspólnego z futbolem.

– Wszyscy krytykują moje metody treningowe. Najlepiej niech zrobią kurs szkoleniowca. Naprawdę ludzka głupota nie zna granic w tej sytuacji.

– Monaco jest na drugim miejscu, zagramy w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Te cele zostały spełnione i tak naprawdę nie wiem o co chodzi ludziom z zewnątrz.

– Jeśli mam być szczery skompromitowaliśmy się w innych rozgrywkach i dobrze o tym wiemy. Futbol to gra zespołowa, każdy dokłada cegiełkę do każdej porażki i sukcesu.

– Ja nie mam zamiaru odchodzić bo komuś się nie podoba moja pozycja w klubie, dodam też, że krytyka z argumentami jest dobra, ale obrażanie publiczne mojej osoby jest skandaliczne. – zakończył oburzony szkoleniowiec po ostatnich docinkach ze stron mediów, kibiców.

JA sam w tej chwili zgodzę się ze szkoleniowcem. Według mnie Ranieri powinien zostać na przyszły sezon i poprowadzić Monaco w LM.