Ranieri: Nigdzie nie odchodzę

Claudio Ranieri wypowiedział się bardzo ostro na temat krytyki mediów na temat jego systemu trenowania drużyny. Szkoleniowiec w dużej mierze miał pretensje do ludzi którzy tak naprawdę nie mają nic wspólnego z futbolem.
– Wszyscy krytykują moje metody treningowe. Najlepiej niech zrobią kurs szkoleniowca. Naprawdę ludzka głupota nie zna granic w tej sytuacji.
– Monaco jest na drugim miejscu, zagramy w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Te cele zostały spełnione i tak naprawdę nie wiem o co chodzi ludziom z zewnątrz.
– Jeśli mam być szczery skompromitowaliśmy się w innych rozgrywkach i dobrze o tym wiemy. Futbol to gra zespołowa, każdy dokłada cegiełkę do każdej porażki i sukcesu.
– Ja nie mam zamiaru odchodzić bo komuś się nie podoba moja pozycja w klubie, dodam też, że krytyka z argumentami jest dobra, ale obrażanie publiczne mojej osoby jest skandaliczne. – zakończył oburzony szkoleniowiec po ostatnich docinkach ze stron mediów, kibiców.
JA sam w tej chwili zgodzę się ze szkoleniowcem. Według mnie Ranieri powinien zostać na przyszły sezon i poprowadzić Monaco w LM.

You might also like

2 thoughts on “Ranieri: Nigdzie nie odchodzę

  • Ja jednak dał bym mu szanse pokazania się w przyszłym sezonie,bo to dzięki niemu w głównej mierze wywalczyliśmy awans do ligue 1 i zagramy w lidze mistrzów.

    Reply
  • Nie rozumiem powoli polityki klubu. Naprawdę ci Ruskowie powoli zamiast budować klub od podstaw rujnują go. Na co nam nowy trener ja się pytam? I tak beniaminek w dodatku niezgrany daje radę i ma Wice Mistrzostwo. No daliśmy plamę w Pucharze, ale to mniej ważny cel. Najważniejsza jest LM.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *