Ranieri rzeczywiście na wylocie?

Zwlekaliśmy na temat napisania tego newsa, nie chcieliśmy was prowadzać w błąd, ale głoszenie o odejściu Claudio Ranieri’ego z AS Monaco wydają się kwestią dni. Sam Włoch jednak niedawno zapowiedział, że zostaje na Stade Louis II. Czy zmiana trenera jest potrzebna? Nie wydaje nam się. Claudio z Ligue 2 dał nam awans do Ligue 1, a na drugi rok zdobył z nami wicemistrzostwo. Po co zmiana trenera? Czy ty wymysł prasy? Dowiemy się tego niebawem.

Formalizacja tego zajścia ma odbyć się w tym tygodniu, kiedy Vadim Vasyliv, Wiceprezes Monaco, przedstawi bilans sezonu klubowego.

W Asemistes podobno ma wylądować nie kto inny jak Portugalski szkoleniowiec, Leonardo Jardim. Możliwe jest, że jest ta transakcja połączona z członkami sztabu szkoleniowego tego trenera.

Ponadto zgodnie z Nice Matin mówi się, że Claudio Ranieri jeśli odejdzie z klubu ASM zastąpi na stanowisku Remi Garde w Olympique Lyon.

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl

You might also like

One thought on “Ranieri rzeczywiście na wylocie?

  • Po co ta zmiana trenera, czy Claudio Ranieri jest naprawdę taki słabym trenerem, przecież to on wprowadził nasz zespół do ligue 1,a teraz do LM więc te spekulacje kto ma go zastąpić są bez sensu,to tylko psuje psychikę zespołu.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *