Wyjazd Falcao coraz mniej realny

Uczestniczenie Radamela Falcao w Mundialu w Brazylii 2014 staje się coraz bardziej wątpliwe. Według informacji zebranych dziś rano, argentyński dziennikarz sportowy Diego Ruscitti ogłosił, że napastnik zdecydował się wycofać z Mistrzostw. Dziennikarz który ma prawie 25.000 abonentów ( w tym Radamel Falcao ) napisał na twitterze taką wiadomość. Niestety ta informacja wydaje się bardzo wiarygodna.

Również L’Equipe wypowiedział się na temat kolumbijczyka. Według tego portalu Falcao jest po prostu zbyt słaby fizycznie na ten moment. Sam zainteresowany zdaje sobie z tego sprawę, że nie jest gotowy do gry w meczach o tak wysokiej intensywności. Przypomnijmy, że po kontuzji kolana zawodnik nie grał przez prawie cztery miesiące. W najbliższych dniach, oświadczenie ma wydać medyczna Kolumbijska Federacja. Wtedy się dowiemy oficjalnie czy Falcao zagra na Mundialu.

Przypomnijmy, że Falcao jest częścia grupy 30 osobowej wybranych przez trenera Kolumbii. Ostatecznie lista 23 graczy która pojedzie na Mundial ma zostać oficjalnie podana w poniedziałek, 2 czerwca.

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl

You might also like

One thought on “Wyjazd Falcao coraz mniej realny

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *