Nacional 2:4 Monaco + skrót

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Anthony Martial po strzeleniu bramki.


AS Monaco dziś w nocy, nie dało szans Atletico Nacional, mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Monaco. Mecz czasu lokalnego odbywał się o godzinie 20:00 (Czas w Miami). Był to trzeci mecz przygotowawczy, w ramach Copa Euroamericana. Przypomnijmy, że Atletico Nacional, to obecnie Mistrz Kolumbii.

Leonardo Jardim jasno nakreślił plan na to spotkanie, od początku Monaco zaatakowało i już po pierwszej połowie prowadziło 3:0. Bramki strzelali odpowiedni: Martial, Berbatov, Germain. Pierwsza połowa to niepodważalna gra AS Monaco, gdzie zespół przeciwnika nie mógł na wiele sobie pozwolić.

Drugi okres był nieco inny, trener Jardim zdecydował, że zawodnicy nie będą się przemęczali. Potem przeciwnicy nawet doszli do głosu, strzelając dwa gole.Na koniec bramkę zdobył dla Monaco nie kto inny, jak młody Belg – Yannick Ferreira Carrasco.

AS Monaco tym samym kończy swoją przygodę w Copa Euroamericana z pozytywną nutą, trzecią wygraną, dobrymi humorami przed mistrzostwami. Następnym spotkaniem będzie sprawdzian przeciwko Parmie.

Bramki po Copaeuroameriana: Berbatov 2 gole, Martial 1 gol, Fabinho 1 gol, Carrasco 1 gol. Warto zwrócić również na przydatność Valere Germain który ma na swom koncie 2 asysty.

Gole dla Monaco: Martial, Berbatov, Fabinho, Yannick Ferreira-Carrasco.
AS Monaco podstawowa jedenastka: Subasic – Dirar, Carvalho, Abdennour, Kurzawa – Kondogbia, Fabinho, Moutinho – Germain, Martial, Berbatov

You might also like

One thought on “Nacional 2:4 Monaco + skrót

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *