Druga oferta od AS Romy?

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Ferreira-Carrasco i Falcao.


Obecnie przebywający z resztą grupy AS Monaco w Miami, Yannick Ferreira-Carrasco dostał kolejną ofertę przenosin do AS Romy.

Podczas gdy włoski klub pierwotnie zaproponował marną sumę 3 milionów euro (ta oferta została odrzucona przez Monaco), Roma zaproponowała nową kwotę 5 milionów.

Druga oferta jest bardziej adekwatna dla standardów władz AS Monaco. Roma, według La Gazzeta dello Sport, czeka teraz na odpowiedź od liderów Monaco.

Przypomnijmy, że młody Belg, który gra na pozycji pomocnika, ma ważny kontrakt z Monaco jeszcze tylko rok. Sam zainteresowany, do tej pory odmówił przedłużenia umowy. Natomiast według innych źrodeł, choćby RMC, Monaco jest gotowe zatrzymać gracza nawet kosztem pieniędzy z transferu do AS Romy.

You might also like

7 thoughts on “Druga oferta od AS Romy?

 • Wolałbym żeby pozostał w Monaco,po co się go pozbywać,przecież jest to bardzo dobry zawodnik.

  Reply
 • Nie mogę przeboleć że James odszedł szkoda poszedł do Realu na zmarnowanie.
  Real w tej chwili jest kupą śmieci i niczym więcej, a zapomniałbym tonącym w długach.

  Reply
 • lepiej zeby został

  Reply
 • @dllj Jebnij ty sie w ten pusty poniemiecki dekiel dzieciaczku. Hahahahahahah „Real tonie w ługach” ty bancwole jakby tonął d długach to skąd wziąłby 70 mln na Jamesa. Z resztą pł;aczesz dziecino bo najlepsi ciągną do najlepszego klubu jakim jest Real i stąd James wam spierdolił. Czekaj czekaj pacynko jeszcze do końca lata troche czasu takze i Radamel Falcao wsiądzei do samolotu do Madrytu 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *