Germain: Falcao jest potrzebny

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: www.madeinfoot.com / Germain przeciwko Evertonie.


Valere Germain udzielił wywiadu w radiu RMC, wczoraj po południu, zawodnik omówił przygotowania i potwierdził chęć zostania w klubue: „Celem zawsze moim było pozostanie tutaj.” – stwierdził napastnik.

„Dośwyadczyłem z Monaco wiele, spadek do Ligue 2, awans. I naprawdę chcę grać tutaj w Lidze Mistrzów z Monaco. I gracze, którzy przyjdą tutaj dadzą nam jakości. Mamy zaufanie do naszych przywódców.”

Zapytany o postać Falcao, upierał się, że El Tigre potrzeba czasu, aby powrócił do gry z wyższej półki: „Wiemy, że z powodu tej kontuzji stracił wiele, to bardzo długi czas, aby odzyskać od razu dobrą formę.” – powiedział Germain.

„Wszyscy chcemy go z powrotem tak szybko, jak to możliwe, ale musimy być pewni tego, że jest w pełni sił. Jak będzie gotowy, to zapewne będzie grać. Falcao jest nam potrzebny w meczach o stawkę.”

You might also like

2 thoughts on “Germain: Falcao jest potrzebny

  • To jest logiczne, zę Falcao jest nam potrzebny, bo to głównie na nim będzie się opierała gra i to on głównie ma strzelać bramki. Oby wrócił jak naszybciej do gry i do strzelania. Na Emirates Cup powinien coś zagrać.

    Reply
  • Germain też jest nam potrzebny.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *