Monaco renegocjuje z Benficą

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: tour-4ur.fr / Nicolas Gaitan podczas meczu Benfici.


W zeszłym tygodniu ogłaszaliśmy, że Nicolas Gaitan jest blisko Księstwa. Jednak zawodnik Argentyński, nie jest jeszcze zawodnikiem AS Monaco.

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, przywódcy Monaco nadal dyskutują z Benficą na temat transferu argentyńskiego pomocnika, która zwalnia zawodnika z kontraktu jeśli klub zapłaci 45 milionów euro.

Porozumienie jednak nie zostało odnalezione, choć propozycja Monaco nie była daleka od wartości oczekiwanej przez Portugalczyków.

Ze stron portugalskich gazet, A Bola doniosło, że ASM mogło zaproponować sumę 35 milionów euro, a w najbliższych dniach władze ASM chcą, aby szybko ta saga miała swój happy end.

Zawodnik jest częścią grupy Benfici która zagra dwa sparingu w Szwajcarii jutro i czwartek.

You might also like

3 thoughts on “Monaco renegocjuje z Benficą

  • Mam nadzieje że już niedługo przywitamy Nicolasa w naszej drużynie.

    Reply
  • Oby jak najszybciej. Nie można zwlekać z transferami, bo zwykle nie jest to dobre dla zespołu.

    Reply
  • wiadomo, niech nie robia takiej glupoty jak Celtic, ktoremu zreszta kibicuje, ze zarzad polozyl lape na transferach i stwierdzil: „jezeli nie ma gwarancji, ze przebrniemy do fazy grupowej LM to na chuj nam jakies tam transfery juz teraz? na lige mamy bardzo dobry sklad”. gratuluje takiej glupoty, a sam licze, ze Monaco nigdy nie popelni tego bledu, w koncu nasza madra ruska gruba ryba po cos tu przyplynela z kremlowskiego stawiku hehe

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *