Ocampos i Jardim przed meczem

Na kolejnej konferencji prasowej był obecny trener Portugalczyk, Leonardo Jardim i Argentyńczyk, Lucas Ocampos. Obaj panowie, nie mieli problemów z odpowiadaniem na pytania dziennikarzy.

Leonardo Jardim:

„Chcemy pokazać, że Monako ma znakomity klub, dobrą piłkę nożną na tle drużyny Junior, pomimo warunków trudności jakie panują tutaj.”

„My chcemy zawsze grać tak, aby wygrać, cele nasze to grać dobrze, chcemy myśleć o ataku i grze ofensywnej.”

„Naszym głwonym celem będzie wygrać. Niektórzy wrócili do treningów dwa tygodnie temu, nie wszyscy jeszcze mają tą sprawność co w poprzednim sezonie i nie każdy jest na tym samym poziomie pod względem sprawności.”

„Falcao jest w końcowej fazie rehabilitacji. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mógł grać, ale jest blisko celu powrotu do gry.”

„Będziemy grać na pięknym stadionie, przeciwko dobrej drużynie. Głównym problemem dla nas jest klimat, nie jesteśmy jeszcze przyzwyczajeni do takiego ciepła.”

Lucas Ocampos:

„To wspaniałe doświadczenie dla nas, aby przylecieć tutaj i zagrać. Mamy tylko dopiero pare tygodni szkolenia, więc jest to trochę trudne dla nas, ale my pracujemy dobrze i wykonujemy dobrą pracę z płką.”

„Argentyna miała fantastyczny Puchar Świata. Dotarli daleko, ale trzeba przyznać, że Niemcy są wielkimi mistrzami.”

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Oficjalna strona klubu

You might also like

One thought on “Ocampos i Jardim przed meczem

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *