Oświadczenie klubu

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: asm-fc.com / Dmitri Wasiliew i Geoffrey Kondgobia.


Wszyscy kibice Monaco we Francji są rozgroryczeni kulisami transferu Jamesa Rodrigueza do Realu. Wiceprezes AS Monaco, Vadim Wasiliew mimo to, wydał oficjalnie oświadczenie w którym miło wypowiadał się o samym zawodniku.

„AS Monaco jest dumne, że przyczyniło się do rozwoju Jamesa Rodrigueza który ujawnił swój talent na Mistrzostwach Świata. Został tam przecież najlepszym strzelcem. James jest fantastycznym piłkarzem, który zrobił wiele dobrego dla AS Monaco.” – to możemy przeczytać w Oficjalnym oświadczeniu.

Stwierdził również, że klub nie ma zamiaru sprzedać reszty gwiazd AS Monaco, ale przyszedł czas na rozdzielenie dróg samego piłkarza jak i klubu.
„Przyszedł czas, kiedy możemy uznać, że to rozwiązanie mimo wszystko było najlepsze dla wszystkich ze stron. AS Monaco jest dumne z udziału w jednym z największych transferów w historii piłki nożnej.”
„AS Monaco jest instytucją i będzie nadal rosnąć. Skupiamy się na przyszłości, nie na tym co było. Mamy więcej ambicji niż kiedykolwiek. Wzocmeinia zespołu nadal są naszym celem przed sezonem.” – powiedział rosyjski przywódca.

You might also like

2 thoughts on “Oświadczenie klubu

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *