Raggi: Parma to dobry zespół

Źródło tłumaczenia na Polski: ASMonaco.pl / Zdjęcie: google.com / Andrea Raggi w barwach AS Monaco FC.


Obrońca AS Monaco FC, Andrea Raggi wyraził swoje zdanie na temat przygotowań do sezonu i obecnego meczu przeciwko Włoskiej Parmie. Raggi stwierdził, że mecz o 18:00 na stadionie Ennio-Tardini w Parmie jest bardzo istotnym sprawdzianem przed sezonem.

30 latek również dodał, że zespół musi kontynuować dobrą pracę i wygrać czwarty mecz, aby zespół nabrał większej pewności siebie: „Jutro czeka nas duży mecz. Parma jest to dobry włoski zespół i będą na pewno chcieli wygrać z nami. Musimy skupić się na naszej grze. Pracujemy również nad siłą. Jedziemy do Parmy, aby wygrać.”

Zawodnik ten, jednak ma małe obawy ponieważ spędził większość swojej kariery we Włoszech. Uwaza, że zespół Parmy gra bardzo fizycznie i technicznie, stwierdzając też, że Włochy to trudna liga: „Musimy być ostrożni, bo to nie będzie łatwy mecz przeciwko nim. Oni mają Cassano, Amauri’ego i Babiany’ego. To są wielcy gracze.”

You might also like

One thought on “Raggi: Parma to dobry zespół

  • Tak to prawda na pewno nie możemy zlekceważyć Parmy to bardzo dobry zespół potwierdzili to w lidze gdzie zajęli 6 miejsce.

    Reply

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *